O firmie

Od 2010 roku jesteśmy Zachodniopomorskim Regionalnym Centrum Mikroorganizmów. Przedmiotem działalności jest sprzedaż naturalnych wyrobów probiotycznych dla ludzi, zwierząt, roślin i gleby polskiego producenta ProBiotics Polska. Dyrektorem Centrum Jest Wojciech Olszanowski

Optymalne połączenie doskonałej jakości, wiedzy i doświadczenia wraz z korzystnymi aspektami ekonomicznymi naszych wyrobów pozwoliło na pozyskanie szerokiego grona stałych odbiorców.

Wysoka jakość wyrobów oraz technika ich wykonania mają dla nas priorytetowe znaczenie.

Najistotniejsze jest to, aby produkty, które posiadamy w ofercie cechowała wysoka skuteczność działania i doskonała jakość.

Ofertę kierujemy do osób dbających o zdrowy styl życia jak również o środowisko naturalne.

Zapraszamy do współpracy sklepy ogrodnicze, hurtownie i sklepy posiadające w ofercie środku ochrony roślin, zielarnie, sklepy z eko żywnością, osoby, firmy oraz instytucje zainteresowane promowaniem i wprowadzeniem do własnej oferty naturalnych wyrobów probiotycznych. 
Naszym Partnerom handlowym zapewniamy stałe szkolenia produktów jak również handlowe.

Nieustannie poszukując nowych rozwiązań, wychodzących naprzeciw potrzebom rynku, zapewniamy najwyższą jakości usługi, poprzez lepszą organizację relacji z dotychczasowymi i przyszłymi Klientami.

Zapraszamy do współpracy!